Tel.: +421 904 897 628

Rodinný dom Kostolná - Zárečie/ Trenčín - 183 500 Eur, REZERVOVANÝ.

Cena:
183 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Kostolná-Záriečie
Ulica:
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:5
Úžitková plocha:148 m2
Plocha pozemku:827 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:M527
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, novostavbu o rozmeroch 11m x 14m, zastavaná plocha 148 m2, ktorý sa nachádza v tichej lokalite obce Kostolná - Zárečie na pozemku o výmere 827 m2. Rodinný dom je vzdialený od mesta Trenčín cca: 8 min. motorovým vozidlom. Rodinný dom je zateplený 15 cm polystyrénom s kombináciou vaty, je riešený ako drevodom so sedlovou strechou. Sedlová strecha je osadená betónovou škridlou zn. Bramac. Podstrešie môže slúžiť ako ďalší obytný priestor - disponuje všetkými IS. Predmetná nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom Protherm v kombinácii s podlahovým kúrením a krbom. Kolaudácia rodinného domu realizovaná v roku 2012.

Predmetný dom bol ocenený zn.posudkom z roku 2016 na celkovú hodnotu 214 000 Eur.

Dom je 5 izbový, disponuje obývacou miestnosťou, spáľňou, kuchyňou, komorou, 3 izbami, 2 kúpeľňami a 2 WC. V kuchyni sa nachádzajú zabudované spotrebiče zn. Whirlpool a Electrolux / indukčná elektrická doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mraziacim boxom, umývačka riadu /. V kúpeľniach sa nachádza plastová vaňa, sprchovací kút, WC + bidet. Druhé WC je riešené ako samostatné. V celom dome sa nachádza centrálny rozvod vysávača.

Cena energií: 100 Eur mesačne / pre 3 osoby.

VYBAVÍME PRE VÁS :

Obhliadku nehnuteľnosti, vypracovanie kúpnych zmlúv, overenie podpisov predávajúceho na kúpnych zmluvách, návrh na vklad, osobnú asistenciu pri podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 51 €, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis elektriky a plynu - uvedené služby sú v cene nehnuteľnosti, kupujúci nehradí ďalšie skryté poplatky realitnej kancelárií.

NÁŠ BONUS  - NA JEDNOM MIESTE ZÍSKATE NAJVÝHODNEJŠIE PODMIENKY HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

Kontakt: Milan Kuráň, tel.: 0917651128, e-mail: kuran-ZVNC-nextreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kuráň
Telefón:0917651128
E-mail:kuran-ZVNC-nextreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.