Tel.: +421 904 897 628

Rodinný víkendový dom - Lazy pod Makytou, REZERVOVANÝ

Cena:
60 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Lazy pod Makytou
Ulica:
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:500 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:M513
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný víkendový dom, chalupu v osobnom vlastníctve ktorá sa nachádza pri obci Lazy pod Makytou. K predmetnej nehnuteľnosti vedie spevnená, asfaltová cesta, cca 400 m je ceste nespevnená. Pozemok na ktorom sa nachádza chalupa má výmeru 500 m2, dom je po rekonštrukcii z roku 2006.

Dispozícia nehnuteľnosti:

1. podlažie, výmera 40 m2, na 1. podlaží sa nachádza kuchyňa, kuchynský kút, obývacia miestnosť, ktorá je vybavená pecou / keramika / + kúpeľňa z WC.

2. podlažie, výmera 40 m2, na 2. podlaží sa nachádzajú 2 obývacie miestnosti, každá miestnosť je vybavená pecou, alebo radiátormi / olej /.

K dispozícii je vlastná studňa s vodným čerpadlom, elektrický prúd, bojler ( 120 l.), chalupa je 1/2 podpivničnená. Rodinný dom sa predáva aj s kompletným zariadením.

Predmetný dom sa nachádza od obce cca 2,5 km, v jeho blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská / vleky/  Dešná -  vzdialenosť cca: 1,5 km, Čertov - vzdialenosť cca: 6 km, Kohútka - vzdialenosť cca: 12 km. V rodinnom , víkendovom dome sa dá bývať celoročne, je určený na rekreačné účely. V blízkosti sa nachádza vodná nádrž Nosice, možnosť využitia vodných rekreačných športov.

Energetický certifikát: C

VYBAVÍME PRE VÁS :

Obhliadku nehnuteľnosti, vypracovanie kúpnych zmlúv, overenie podpisov predávajúceho na kúpnych zmluvách, návrh na vklad, osobnú asistenciu pri podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, úhradu poplatku za podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 51 €, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis elektriky a plynu - uvedené služby sú v cene nehnuteľnosti, kupujúci nehradí ďalšie skryté poplatky realitnej kancelárií.

NÁŠ BONUS  - NA JEDNOM MIESTE ZÍSKATE NAJVÝHODNEJŠIE PODMIENKY HYPOTEKÁRNEHO ÚVER

Kontakt : Milan Kuráň, tel.: 0917 651 128, kuran-ZVNC-nextreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kuráň
Telefón:0917651128
E-mail:kuran-ZVNC-nextreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.